Tegoroczna wiosna już rozgościła się na dobre, choć czasem temperatury są bardziej zbliżone do letnich. Wiosna trwa, a wraz z wiosną – wiosenne porządki. Z Kontem 360° lub Kontem 360° Student w Millennium Bank odświeżysz swoją szafę. Otwierając jedno z kont otrzymasz – 150 zł do wydania w sklepie internetowym Zalando.pl.

Jak otrzymać 150 zł na zakupy?

Kartę podarunkową w postaci 150 zł do sklepu internetowego, otrzymamy jeśli do 21.08 spełnimy następujące warunki:

 • do 20.05 złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student,
 • do 27.05 podpiszemy umowę o konto z kartą,
 • w miesiącach czerwcu i lipcu wpłynie na konto min 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie i zostanie odnotowana min. 1 płatność kartą lub BLIK-iem* miesięcznie,
 • w finale po spełnieniu wszystkich warunków otrzymamy kartę upominkową na kwotę 150 zł – w formie kodu do wykorzystania w sklepie Zalando.pl.

UWAGA! Karta upominkowa do sklepu zalando.pl jest ważna bezterminowo.

Zyskaj kartę podarunkową!

Dodatkowe korzyści konta banku Millennium

Otwierając konto osobiste w Millennium Banku w promocji można założyć jedno z dwóch kont –  Konto 360° Student. Czynnikiem decydującym, który rachunek osobisty otworzymy, jest wiek. Konto 360° Student jest dla osób od 18 do 26 lat.

Konto 360 cechuje się darmowymi niektórymi usługami. A wśród nich:

 • prowadzenie konta,
 • karta do konta,
 • przelewy krajowe w złotych przez Millenet i aplikację mobilną,
 • wypłaty z bankomatów,
 • przelewy na e-mail lub telefon,
 • realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

przy zasileniu konta kwotą min. 1000 zł i wykonaniu 1 płatności kartą lub BLIKiem* raz w miesiącu.

Cecha Konta 360 dla studenta

 • wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu – kartą lub BLIKiem*, aby konto i karta były za 0 zł.

Otwórz konto osobiste w Millennium Bank!

Jak otworzyć konto osobiste w Millennium Banku?

Najpierw należy wypełnić wniosek na stronie banku www.bankmillenium.pl, a następnie wybrać sposób aktywacji konta. Do wyboru są dwie możliwości:

 1. za pośrednictwem kuriera, który dostarcza umowę i kartę do konta, po wypełnieniu wniosku bank skontaktuje się z nami telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w dogodnym dla nas terminie. Gdy kurier dostarczy komplet dokumentów podpisujemy umowę oraz okazujesz dowód tożsamości wskazany we wniosku. Następnie logujemy się do aplikacji Millenet. Niezbędny do zalogowania się do bankowości internetowej jest Millekod, który znajdziemy na pierwszej stronie umowy. Hasło do aktywacji konta dostaniesz SMS-em na numer telefonu wskazanym we wniosku. Otrzymane hasło będzie jednorazowe,
 2. wizyta w oddziale, po wypełnieniu wniosku udajemy się do wybranego oddziału Millennium Banku i podpisujemy umowę, karta do konta wysłana będzie pocztą na wskazany adres do korespondencji. Następnie logujemy się się do aplikacji Millenet. Niezbędny do zalogowania się do bankowości internetowej jest Millekod, który znajdziemy na pierwszej stronie umowy. Hasło do aktywacji konta dostaniemy SMS-em na numer telefonu wskazanym we wniosku. Otrzymane hasło będzie jednorazowe.

* korzystając z płatności BLIK-iem można wygrać nagrody pieniężne. Akcja BLIK-omania trwa do 30.07.2018 roku. Szczegóły w artykule “Druga edycja BLIKomanii z pulą nagród 270 000 zł”.

Bank Millennium Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, kod pocztowy 02-593, wpisany pod nr KRS 0000010186 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze NIP 5260212931.