Nest Bank: Osobiste konto bankowe
3.3 (66.67%) 3 głosów

Konto za 0 zł w Nest Banku

Nest Bank S.A. proponuje klientom indywidualnym otworzenie i prowadzenie konta osobistego całkowicie bezpłatnie. Wiedzą, że w rodzinie liczy się każda pozostawiona w niej  złotówka oraz całodobowy dostęp do usług bankowych. Dlatego w ofercie mają konto osobiste bezwarunkowo za 0 złotych oraz dostępną i przejrzystą bankowość internetową i mobilną.

Otwierając konto osobiste w Nest Banku nie musisz regularnie zasilać konta oraz dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą i/lub BLIKiem na określoną kwotę.

Plusy Konta w Nest Banku

Żeby zrozumieć istotę konta osobistego w Nest Banku, należy wymienić wszystkie jego plusy:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej do konta;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w PLN we wpłatomatach sieci Euronet;
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach Banku;
 • 0 zł za internetowe przelewy Elixir;

Otwórz Konto!

W Nest Banku nie musisz wyrabiać karty płatniczej do konta osobistego. W pełni możesz korzystać z otworzonego rachunku bez konieczności jej wyrabiania. Jednak pamiętaj, pierwsza karta do konta i jej użytkowanie jest bezpłatne. Swobodnie skorzystasz z niej w kraju i za granicą. A za pomocą płatności zbliżeniowych szybciej i wygodniej zapłacisz za zakupy, a także bezpiecznie zapłacisz za duże zakupy przez internet. Każda karta Nest Banku posiada usługę 3D Secure.

Plusy karty płatniczej do konta Nest Bank

 • 0 zł za wydanie i używanie karty;
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty gotówki za pomocą usługi cashback;

Konto w Nest Banku możesz otworzyć tak jak pozwala Tobie na to czas i możliwości. Do wyboru masz dwa sposoby: przez internet lub w sposób tradycyjny.

Jak otworzyć rachunek w Nest Banku przez internet?

Wybierając otworzenie konta przez internet masz, aż trzy drogi wyboru by podpisać umowę i zostać klientem Nest Bank.

Wpierw złóż wniosek, dostępny na stronie internetowej Nest Banku lub przez aplikację mobilną, a w kolejnym kroku wybierz wygodną dla siebie formę podpisania umowy:

 1. przelew autoryzacyjny – po złożeniu wniosku potwierdzasz umowę wykonując przelew na kwotę 1 zł ze swojego konta osobistego w innym banku, a następnie aktywuj konto;
 2. kurier – po złożeniu wniosku, kurier dostarczy Tobie umowę do podpisania, konto będzie aktywowane gdy umowa wróci do Nest Banku;
 3. oddział – po złożeniu wniosku, przyjdź do wskazanego we wniosku oddziału i podpisz umowę, a następnie aktywuj konto;

Jak otworzyć rachunek w Nest Banku w sposób tradycyjny?

Udać się do dowolnego oddziału banku i na miejscu podpisać umowę o otwarcie konta bądź zadzwonić na infolinię, by złożyć wniosek i wybrać formę podpisania umowy w oddziale bądź za pośrednictwem kuriera.

Nest Bank SA z siedzibą w  Warszawie, kod pocztowy 02-672, przy ul. Domaniewskiej 39 A. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000030330, REGON: 010928125, NIP: 526-10-21-021.