Konto za 0 zł w Nest Banku

Nest Bank S.A. proponuje klientom indywidualnym otwarcie i prowadzenie konta osobistego całkowicie bezpłatnie. Szefostwo banku wie, że w rodzinie liczy się każda pozostawiona w niej  złotówka oraz całodobowy dostęp do usług bankowych. Dlatego w ofercie mają konto osobiste bezwarunkowo za 0 złotych oraz dostępną i przejrzystą bankowość internetową i mobilną.

Plusy Konta w Nest Banku

Otwierając konto osobiste w Nest Banku nie musisz regularnie zasilać konta oraz dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą i/lub BLIK-iem na określoną kwotę.

Żeby zrozumieć istotę konta osobistego w Nest Banku, należy wymienić wszystkie jego plusy:

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w PLN we wpłatomatach sieci Euronet,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach Banku,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir.

Otwórz Konto w Nest Banku!

W Nest Banku nie musimy wyrabiać karty płatniczej do konta osobistego. W pełni możemy korzystać z otwartego rachunku bez konieczności jej wyrabiania. Jednak pamiętajmy, że pierwsza karta do konta i jej użytkowanie jest bezpłatne. Swobodnie skorzystamy z niej w kraju i za granicą. A za pomocą płatności zbliżeniowych szybciej i wygodniej zapłacimy za zakupy, a także te większe dokonywane przez internet. Każda karta Nest Banku posiada usługę 3D Secure.

Konto w Nest Banku możemy otworzyć tak jak pozwala nam na to czas i możliwości. Do wyboru masz dwa sposoby: przez internet lub w sposób tradycyjny.

Jak otworzyć rachunek w Nest Banku przez internet?

Wybierając otwarcie konta przez internet mamy aż trzy drogi wyboru by podpisać umowę i zostać klientem Nest Banku.

Najpierw składamy wniosek, dostępny na stronie internetowej lub poprzez aplikację mobilną, a w kolejnym kroku wybieramy wygodną dla siebie formę podpisania umowy:

  1. przelew autoryzacyjny – po złożeniu wniosku potwierdzamy umowę wykonując przelew na kwotę 1 zł ze swojego konta osobistego w innym banku, a następnie aktywujemy konto,
  2. kurier – po złożeniu wniosku, kurier dostarcza nam umowę do podpisania, konto będzie aktywowane gdy umowa wróci do Nest Banku,
  3. oddział – po złożeniu wniosku, przychodzimy do wskazanego we wniosku oddziału i podpisujemy umowę, a następnie aktywujemy konto.

Jak otworzyć rachunek w Nest Banku w sposób tradycyjny?

Oczywiście poza metodą otwierania konta przez internet, można udać się do dowolnego oddziału banku i zrobić to właśnie tam. Istnieje też druga metoda bardziej tradycyjna – można zadzwonić na infolinię. Następnie wybieramy, czy żeby podpisać dokumenty odwiedzimy oddział, czy też wykonamy to za pośrednictwem kuriera.

Nest Bank SA z siedzibą w  Warszawie, kod pocztowy 02-672, przy ul. Domaniewskiej 39 A. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000030330, REGON: 010928125, NIP: 526-10-21-021.