iKonto w BGŻ BNP Paribas – gwarantowane 3 lata za 0 zł
4 (80%) 2 głosów

artykul_ikonto_paribas

iKONTO to nowa propozycja konta BGŻ BNP Paribas, którego prowadzenie przez 3 lata jest za darmo. Jest to promocja, która pozwoli klientowi sprawdzić usługi w banku. Przede wszystkim ocenić funkcjonowanie.

Czym jest iKonto?

W ramach promocji dodatkowo za 0 zł są:
– wypłaty z bankomatów,
– realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty,
– internetowe przelewy krajowe w złotówkach,
– obsługa karty posiadacza konta, warunkiem jest wykonanie transakcji kartą w każdym cyklu rozliczeniowym co miesięcznym transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 300 zł; jeśli klient nie dokona wymaganej transakcji zostanie pobrana kwota 7 zł za posiadanie karty.

Do kiedy promocja w BGŻ BNP Paribas?

Aby wziąć udział w promocji należy do 29 września 2016 wypełnić wniosek on-line.
Promocja w zakresie 0 zł miesięcznej opłaty za konto obowiązuje przez okres 36 miesięcy od otwarcia kona przez Internet lub telefonicznie.

Jak założyć konto w banku?

Aby posiadać iKONTO wolne przez 3 lata od wszelkich opłat należy spełnić warunki:
– w terminie do 29 września wypełnić wniosek on-line, dołączając skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub założyć konto telefonicznie.
– odpowiedzieć na telefon konsultanta i potwierdzić dane
– wybrać kartę do rachunku oraz dostęp do systemu bankowości internetowej Pl@net
– zaakceptować regulamin i umowę dołączoną kurierem

Bank może przedłużyć promocję informując 13 września o ciągłości promocji.
Obecni klienci banku mogą również wziąć udział w promocji, o ile nie brali udziału w poprzednich edycjach (Konto Aktywna Pensja, Kontoaktywator oraz iKontoaktywator). Jednakże spowoduje to zamknięcie obecnego konta i założenie nowego iKONTO. W przeciwnym razie będą naliczane opłaty za prowadzenie konta.

Jedynym minusem iKONTA jest brak przelewów natychmiastowych nie oferowanych przez BGŻ BNP Paribas.

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). We wrześniu 2014 r. Bank BGŻ dołączył do Grupy BNP Paribas. W wyniku połączenia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska powstał silny uniwersalny bank, jeden z największych w Polsce, którego klienci będą mieli dostęp do szerokiej gamy usług i nowoczesnych produktów.