Bank BGŻ BNP Paribas w kwietniu 2019 roku zmienił nazwę. Powrócił do używanej z czasów BNP Paribas. Logo Bankuprzed fuzją z Bankiem Gospodarki Żywnościowej (BGŻ) w 2015 roku, nazwy BNP Paribas. Został usunięty wyłącznie człon BGŻ. Bank cały czas oferuje klientom produkty oszczędnościowo-inwestycyjne i kredyty dla klientów indywidualnych. Odnawia ofertę kont osobistych i wprowadza często promocje dostępne dla nowych klientów Banku.

Dawne rachunki osobiste

Konta osobiste obecnie nie dostępne dla nowych klientów indywidualnych. Czas objęty promocją rachunku również został zakończony.

iKonto z kartą – 2017 rok

BGŻ BNP Paribas 3% za płatności kartą z ikonto
W banku BGŻ BNP Paribas trwa II edycja promocji iKonto z kartą. Konto na zasadach promocji można założyć do 31 maja 2017 r i mogą to uczynić osoby, które przez ostatnie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku, nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A. Konto zakładamy za pośrednictwem strony internetowej Banku.

Warunki udziału w promocji “iKonto z kartą”

Żeby wziąć udział w promocji należy:

 • zaakceptować regulamin promocji przy zakładaniu konta przez stronę internetową Banku,
 • złożyć wniosek o otwarcie konta, o kartę debetową oraz o dostęp do systemu bankowości internetowej Pl@net za pośrednictwem strony internetowej Banku,
 • zawrzeć Umowę w zakresie dotyczącym wniosku za pośrednictwem kuriera.

Zakładając konto w promocji iKonto z kartą, za zakupy kartą możemy otrzymać 3% zwrotu wartości kwoty wykonanej transakcji bezgotówkowej jaką zostało obciążone konto. Gratyfikacje z tytułu płatności kartą debetową otrzymujemy przez 5 miesięcy, nie więcej niż 40 zł miesięcznie.

Posiadanie iKonto z kartą w BGŻ BNP Paribas

Właściciele rachunku mogą liczyć na atrakcyjne warunki:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływie min 1 000 zł miesięcznie, przy braku tego wpływu opłata wyniesie 10 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie z Banku,
 • 0 zł za serwis karty debetowej, jeśli w każdym miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł, w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych wykonywane przez system Pl@net.

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas!

Zakładanie iKonto

Rachunek płatniczy iKonto można założyć w szybki i wygodny sposób przez internet. Należy kolejno wykonać kilka kroków:

 • wypełnić wniosek online, niezbędne będzie zdjęcie lub skan obu stron dowodu osobistego,
 • potwierdzić dane, pracownik Banku zadzwoni do Ciebie by potwierdzić wprowadzone dane,
 • podpisać umowę, którą dostarczy Tobie kurier, przekaże również login do bankowości internetowej i kartę płatniczą z instrukcją nadania kodu PIN.

Na koniec pozostaje cieszyć się nowo założonym kontem, korzystać z bonusów i możliwych udogodnień konta.

iKonto w BGŻ BNP Paribas – gwarantowane 3 lata za 0 zł – 2016 rok

artykul_ikonto_paribas

iKONTO to nowa propozycja konta BGŻ BNP Paribas. Prowadzenie rachunku osobistego przez 3 lata jest za darmo. Jest to promocja, która pozwoli klientowi sprawdzić jakość usługi w Banku. Ocenić jego funkcjonowanie pod względem produktu i kontaktu z klientem.

Atuty iKonta w promocji

W ramach promocji dodatkowo za 0 zł są:

 • wypłaty z bankomatów,
 • realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty,
 • internetowe przelewy krajowe w złotówkach,
 • obsługa karty do konta, warunkiem jest wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesięcznym cyklu rozliczeniowym, brak spełnienia warunku skutkuje pobraniem opłaty w kwocie  7 zł za posiadanie karty.

Promocja BGŻ BNP Paribas – czas trwania

Do promocji można przystąpić do 29 września 2016. Wniosek o konto osobiste można wypełnić on-line. Promocja w zakresie 0 zł miesięcznej opłaty za konto obowiązuje przez okres 36 miesięcy od otwarcia kona przez Internet lub telefonicznie.

Jak założyć konto w Banku i skorzystać z promocji?

Aby posiadać iKONTO wolne przez 3 lata od wszelkich opłat należy spełnić warunki:

 • do 29 września wypełnić wniosek on-line, dołączając skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub założyć konto telefonicznie,
 • w rozmowie telefonicznej z konsultantem potwierdzić dane podane we wniosku,
 • wybrać kartę do rachunku oraz dostęp do systemu bankowości internetowej Pl@net,
 • zaakceptować regulamin i podpisać umowę dostarczoną przez kuriera.

Bank może przedłużyć promocję informując 13 września o ciągłości promocji.
W promocji mogą wziąć udział także obecni klienci Banku. O ile nie brali udziału w poprzednich edycjach (Konto Aktywna Pensja, Kontoaktywator oraz iKontoaktywator). Wzięcie udziału w promocji skutkuje zamknięciem obecnego konta i założenie nowego rachunku iKONTO. W przypadku niezałożenia nowego rachunku, a zgłoszenie się do promocji będą naliczane opłaty za prowadzenie konta.

Jedynym minusem iKONTA jest brak przelewów natychmiastowych nie oferowanych przez BGŻ BNP Paribas.

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). We wrześniu 2014 r. Bank BGŻ dołączył do Grupy BNP Paribas. W wyniku połączenia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska powstał silny uniwersalny bank, jeden z największych w Polsce, którego klienci będą mieli dostęp do szerokiej gamy usług i nowoczesnych produktów.

Powerbank i karta za 0 zł od BGŻ BNP Paribas – rok 2017

Zawierając umowę o kartę kredytową masterCard® dostaniesz upominek w prezencie. Niespodzianką w promocji jest Powerbank. Karta kredytowa MasterCard® Banku BGŻ BNP Paribas nie tylko umili codzienne zakupy lecz również jej posiadanie zapewni nam stałą łączność z bliskimi. A to dzięki powerbankowi, który zawsze doładuje nasz telefon.

Upominek na początek

Do upominku (powerbank) jeszcze jedna niespodzianka – zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej za kartę, korzyści zostały podwojone.

Wystarczy, że:

 • w okresie sprzedaży premiowej zawrzemy umowę o kartę, masz czas do 26.02.2017 r.,
 • wykonamy transakcje swoją nową kartą masterCard Standard na łączną kwotę min. 500 zł lub kartą MasterCard® Gold na min. 1000 zł w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych (dla kart wydanych w oddziałach Banku),
 • wykonamy transakcje swoją nową kartą MasterCard Standard na łączną kwotę min. 500 zł w okresie dwóch miesięcy liczonych od daty zawarcia Umowy o Kartę (dla kart wydanych w punktach Banku).

Każda wydana złotówka to wkład w dostępne bonusy.

Karta z programem

Posiadając kartę MasterCard® Banku BGŻ BNP Paribas w ramach programu mamBONUS korzystamy z dodatkowych korzyści:

 • rabatów u partnerów programu,
 • zbieramy dodatkowe punkty za wydane złotówki, które wymieniamy na bony, nagrody, vouchery w sklepach i punktach usługowych,
 • dodatkowo otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, jeśli w okresie do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa dokonamy 4 transakcji kartą na min. 50 zł każda.