artykul_mbankekontoJednym z banków, które oferują szeroką gamę korzyści zakładając konto osobiste jest mBank. Bank ten należy do pionierów pod względem szerzenia popularności internetowego konta osobistego wśród użytkowników.

Zakładanie konta w mBanku

Aby założyć konto, można wypełnić wniosek online bez pojawiania się osobiście w oddziale banku Aspiro. Następnie po maksymalnie dwóch dniach pojawia się kurier z umową oraz pakietem aktywacyjnym. Indywidualny numer rachunku bankowego otrzymujemy w momencie aktywacji. Zamówioną kartę otrzyma klient w ciągu kolejnych 10 dni. Ważne, by pamiętać o tym w przypadku, gdy będziemy chcieli skorzystać z karty przy płatnościach kartą lub w przypadku rezerwacji hotelu czy obciążenia rachunku chociażby przy wynajmie auta.

Mbank oferuje szeroką ofertę korzyści dla nowych użytkowników. Jest to m.in.:

  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu,

  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,

  • 0 zł za wypłaty w złotówkach w ponad 9 tys. bankomatów w całej Polsce,

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,

  • 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów,

  • 0 zł za wypłaty gotówkowe w sklepach przy okazji zakupów kartą.

Gotówka w prezencie – Zyskuj z eKontem

Dodatkowo zakładając eKonto klient ma możliwość otrzymania od banku 500 zł zwrotu w promocji „Zyskuj z eKontem”. Wszystko dzięki używaniu aplikacji mobilnej mBanku. Należy zalogować się w aplikacji mobilnej w ciągu 24 h od założenia konta, wtedy klient otrzymuje 10 zł na powitanie. Kwota zostanie wpłacona na konto w ciągu 20 dni roboczych.

Następnie klient ma możliwość otrzymania miesięcznie 2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK. Jest to maksymalnie 50 zł miesięcznie. Aby otrzymać pełną kwotę promocji 250 zł za transakcje, należy zalogować się m.in. raz miesięcznie przez okres 5 miesięcy w aplikacji mobilnej oraz zapewnić minimalną kwotę 1000 zł wpływu na konto miesięcznie oraz wykonać transakcję kartą/BLIKiem łącznie za min. 250 zł.

Przy spełnieniu wszystkich warunków przez okres 5 miesięcy klient otrzyma dodatkowo ekstra bonus o kwocie 240 zł. Do promocji można przystąpić od 1.06.2016 do 01.08.2016 r.

Promocja jest przeznaczona dla nowych Klientów banku, czyli w definicji z regulaminu – nie posiadających rachunku w mBanku przed dniem 19.07.2013 r.

Program partnerski dla każdego

Dodatkowo klient może skorzystać z promocji PolecamBank. Należy zarejestrować się w programie i skorzystać z promocji do 31.08.2016 r. Za każde polecenie możemy otrzymać premię. Za polecenie:

  • eKonto, mKonto użytkownikowi, który skończył 18 lat klient otrzymuje 100 zł,

  • izzyKONTO dla młodych poniżej 18 lat klient otrzymuje 50 zł,

  • rachunek firmowy 200 zł,

  • rachunek firmowy z usługą mKsięgowości 300 zł.

Załóż konto w mBanku!

Nowy klient powinien wykonać w ciągu 60 dni od założenia konta transakcji na minimum 100 zł, jeśli ma mniej niż 26 lat oraz na minimum 200 zł, jeśli ma powyżej 27 lat. Jeśli rachunek Nowego Klienta jest rachunkiem wspólnym, transakcje na łączną kwotę 100 zł lub 200 zł muszą zostać wykonane przez każdego współdziałacza rachunku osobno, aby spełnić warunki promocji. Również uczestnik promocji może aktywnie korzystać z rachunku przed wypłata Premii.

Posiadacz eKonta ma możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, dzięki której może płacić bez posiadania karty płatniczej oraz wysyłać natychmiastowo przelewy. Również system eKonta pozwala na szybką zmianę limitów transakcji bezgotówkowych i internetowych. Ze względu na popularność mBanku ma on do zaoferowania klientowi dużo rabatów i okazji dokonując płatności kartą w wybranych punktach.