Karnety sportowe OK System za płatności mobilne z kontem optymalnym w BGŻ BNP Paribas
4 (80%) 6 głosów

Mamy już astronomiczną wiosnę tego roku, wkrótce zapewne temperatury poszybują znacząco w górę, a przyroda będzie budzić się do życia! Do wyjścia z zimowego snu poprzez aktywność fizyczną zachęca też Bank BGŻ BNP Paribas. Pierwsze 1500 osób, które otworzą Konto Optymalne i przystąpią do promocji “W formie z kontem”, będą mogły przez 12 miesięcy 2 razy w tygodniu korzystać za darmo z obiektów sportowych, które współpracują z OK Systemem S.A. Karnety są o wartości 756 złotych.

OK System S.A. to firma oferująca abonamenty (Multikarnety OK)  umożliwiające korzystanie z dostępnej na rynku szerokiej gamy  usług sportowych. Oferta dostępna jest na terenie całego kraju w obiektach sportowych i rekreacyjnych, które honorują karnety OK Systemu.

Jak zdobyć Multikarnet OK System?

Aby otrzymać elektroniczny karnet OK Systemu, należy do 13.04.2018 r otworzyć w Banku BGŻ BNP Paribas, Konto Optymalne z kartą debetową. Następnie należy zgłosić swój udział w promocji “W formie z kontem”. Otwierając konto osobiste należy wziąć kartę w promocji “Mobilna Premia 2”, wypełniając wniosek przez internet, a umowę zawrzeć za pośrednictwem kuriera.

WAŻNE! Udział w promocji “W formie z kontem” możesz zgłosić do 31.03.2018 roku!

UWAGA!! Przedłużony termin rejestracji w promocji „W formie z kontem 2” do 25.04.2018 roku

Konto Optymalne z kartą debetową możesz otworzyć do 10.05.2018 roku – altywne korzystanie to dodatkowe nagrody 

Otwórz Konto Optymalne!

Zasad przyznawania nagrody

Nagrodą w promocji jest elektroniczny karnet, tzn. kod umożliwiający korzystanie 2x w ciągu tygodnia przez okres 1 miesiąca z obiektów sportowych. Karnet przyznawany jest  każdorazowo na konkretny miesiąc od maja 2018 roku do 30 kwietnia 2019 roku.
Jakie warunki należy spełnić by otrzymać karnet na kolejny miesiąc?
W każdym miesiącu kalendarzowym od kwietnia 2018 roku do lutego 2019 roku należy łącznie spełnić kilka warunków:
— mieć wpływ na konto w łącznej sumie min. 1000 zł;
— wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł;
— wykonać min 1 przelew przez aplikację mobilną GOmobile;

Co jeszcze zyskujesz z Kontem Optymalnym w Banku BGŻ BNP Paribas?

Otwierając Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas, poza możliwością zdobycia Multikarnetu OK System, otrzymujesz także:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za obsługę karty do konta, jeśli jesteś posiadaczem rachunku;
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów, BGŻ BNP Paribas, Planet Cash w Polsce oraz bankomatów grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance;
  • do 300 zł premii w ciągu roku za transakcje mobilne w promocji “Mobilna Premia 2”;

Otwórz Konto w Promocji

Zasady promocji “Mobilna Premia 2”

“Mobilna Premia 2” jest to premia naliczana od każdej transakcji aplikacją mobilną o wartości co najmniej 5 zł. Premia wypłacana jest przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowy od przystąpienia do promocji. Wysokość premii to 1 zł. Maksymalnie w jednym miesiącu można zyskać 25 zł, a przy wielu transakcjach na ten sam rachunek w bieżącym miesiącu liczy się tylko pierwsza w każdym miesiącu. Do promocji “Mobilna Premia 2” można dołączyć do 31.03.2018 roku.

Jedno konto. Dwie promocje. Dwie nagrody.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, kod pocztowy 01-211 Warszawa; zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546.