Mamy już astronomiczną wiosnę tego roku, wkrótce zapewne temperatury poszybują znacząco w górę, a przyroda będzie budzić się do życia. Do wyjścia z zimowego snu poprzez aktywność fizyczną zachęca też Bank BGŻ BNP Paribas w ramach promocji “W formie z kontem”.

Pierwsze 1500 osób, które otworzą Konto Optymalne, będą mogły przez 12 miesięcy 2 razy w tygodniu korzystać za darmo z obiektów sportowych, które współpracują z OK Systemem S.A. Karnety są o wartości 756 złotych.

OK System S.A. to firma oferująca abonamenty (Multikarnety OK) umożliwiające korzystanie z dostępnej na rynku szerokiej gamy  usług sportowych. Oferta dostępna jest na terenie całego kraju w obiektach sportowych i rekreacyjnych, które honorują karnety OK Systemu.

Jak można wygrać Multikarnet OK System?

Aby otrzymać elektroniczny karnet OK Systemu, należy do 13.04.2018 r otworzyć w Banku BGŻ BNP Paribas, Konto Optymalne z kartą debetową. Następnie należy zgłosić swój udział w promocji “W formie z kontem”. Otwierając konto osobiste należy wziąć kartę w promocji Mobilna Premia 2, wypełniając wniosek przez internet, a umowę zawrzeć za pośrednictwem kuriera.

WAŻNE! Udział w promocji W formie z kontem” możesz zgłosić do 31.03.2018 roku!

UWAGA! Przedłużony termin rejestracji w promocji „W formie z kontem 2” do 25.04.2018 roku.

Otwórz Konto Optymalne!

Zasad przyznawania nagrody

Nagrodą w promocji jest elektroniczny karnet, tzn. kod umożliwiający korzystanie 2x w ciągu tygodnia przez okres 1 miesiąca z obiektów sportowych. Karnet przyznawany jest  każdorazowo na konkretny miesiąc od maja 2018 roku do 30 kwietnia 2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić by otrzymać karnet na kolejny miesiąc?
W każdym miesiącu kalendarzowym od kwietnia 2018 roku do lutego 2019 roku należy łącznie spełnić kilka warunków:

  • mieć wpływ na konto w łącznej sumie min. 1000 zł,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł,
  • wykonać min 1 przelew przez aplikację mobilną GOmobile.

Dodatkowe korzyści z Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas

Otwierając Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas, poza możliwością zdobycia Multikarnetu OK System, otrzymujemy także:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty do konta, jeśli jesteś posiadaczem rachunku,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów, BGŻ BNP Paribas, Planet Cash w Polsce oraz bankomatów grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,
  • do 300 zł premii w ciągu roku za transakcje mobilne w promocji Mobilna Premia 2.

Zasady promocji Mobilna Premia 2

“Mobilna Premia 2” jest to premia naliczana od każdej transakcji aplikacją mobilną o wartości co najmniej 5 zł. Premia wypłacana jest przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowy od przystąpienia do promocji. Wysokość premii to 1 zł. Maksymalnie w jednym miesiącu można zyskać 25 zł, a przy wielu transakcjach na ten sam rachunek w bieżącym miesiącu liczy się tylko pierwsza w każdym miesiącu. Do promocji “Mobilna Premia 2” można dołączyć do 31.03.2018 roku.

Jedno konto – dwie promocje – dwie nagrody!

W formie z kontem 2 – druga edycja promocji – luty 2019

Bank BNP Paribas, przygotował po raz kolejny ofertę dla nowych klientów “W formie z kontem”. Ma ona na celu to, by klienci zadbali również o swoją aktywność fizyczną. Benefitem do otwartego rachunku osobistego jest półroczny karnet elektroniczny do darmowego korzystania z obiektów sportowych, które współpracują z OK Systemem. Z dowolnych zajęć będzie można korzystać 2 razy w tygodniu.

Karnet elektroniczny będzie wydawany uczestnikowi promocji Konto dla aktywnych w miesiącu następującym po miesiącu w którym zostały spełnione warunki. Informacja o nagrodzie będzie rozsyłana na podany we wniosku e-mail do 20-go każdego miesiąca objętego promocją. Poniżej przedstawiamy harmonogram miesięcy objętych promocją w których należy spełnić warunki co wiąże się  harmonogramem miesięcy, w których karnet będzie aktywny.

Miesiąc spełniania warunków:
Miesiąc aktywnego karnetu elektronicznego:
kwiecień 2019 r
czerwiec 2019 r
maj 2019 r
lipiec 2019 r
czerwiec 2019 r
sierpień 2019 r
lipiec 2019 r
wrzesień 2019 r
sierpień 2019 r
październik 2019 r
wrzesień 2019 r
listopad 2019 r

Aktywacja karnetu sportowego

W celu skorzystania z nagród, którymi są karnety elektroniczne OK Systemu, niezbędne jest założenie Panelu użytkownika OK Systemu. Najlepiej zrób to do 28 maja 2019, aby już od 1 czerwca spróbować swych sił na ulubionych treningach czy zajęciach.

Obiekty sportowe dostępne w ramach przyznanego karnetu elektronicznego dostępne są na stronie OK System.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, kod pocztowy 01-211 Warszawa; zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546.