Powerbank i karta za 0 zł od BGŻ BNP Paribas
3.7 (73.33%) 3 głosów

Karta kredytowa MasterCard® Banku BGŻ BNP Paribas nie tylko umili codzienne zakupy lecz również jej posiadanie zapewni Tobie stałą łączność z bliskimi. A to dzięki powerbankowi, który zawsze doładuje Twój telefon.

Upomiek na początek
Do upominku jeszcze jedna niespodzianka – zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej za kartę, więc korzyści zostały podwojone plus upominek – powerbank.

Wystarczy, że:
– w okresie sprzedaży premiowej zawrzesz umowę o kartę, masz czas do 26.02.2017 r
– wykonasz transakcje swoją nową kartą masterCard Standard na łączną kwotę min. 500 zł lub kartą MasterCard® Gold na min. 1000 zł w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych (dla kart wydanych w oddziałach Banku)
– wykonasz transakcje swoją nową kartą MasterCard Standard na łączną kwotę min. 500 zł w okresie dwóch miesięcy liczonych od daty zawarcia Umowy o Kartę (dla kart wydanych w punktach Banku)

Każda wydana złotówka to wkład w dostępne bonusy

Karta z programem

Posiadając kartę MasterCard® Banku BGŻ BNP Paribas w ramach programu mamBONUS korzystasz z dodatkowych korzyści:

  • rabaty u partnerów programu,
  • zbierasz dodatkowe punkty za wydane złotówki, które wymieniasz na bony, nagrody, vochery w sklepach i punktach usługowych,
  • dodatkowo otrzymasz 5000 punktów mamBONUS, jeśli w okresie do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa dokonasz 4 transakcji kartą na min. 50 zł każda.