Konto za zero złotych

PKO Bank Polski w ofercie kont osobistych dla klientów indywidualnych, powyżej 18 roku życia ma dwa rachunki. Dla aktywnie korzystających z konta strzałem w dziesiątkę będzie – Konto za 0 złotych. Konto wymarzone dla wszystkich, którzy nie lubią ponosić dodatkowych opłat. Druga propozycja korzystniejsza jest dla osób często podróżujących – Konto bez Granic. Zapewnia wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą za darmo. Ponadto z każdego rachunku osobistego załatwimy sprawy urzędowe online. W Banku PKO założymy również konto swoim dzieciom. Przyjrzyjmy się szczegółowo propozycjom kont indywidualnych.

Konto za O złotych

Konto to cechuje się przede wszystkim opłatą 0 złotych za:

 • prowadzenie konta – gdy masz kartę do konta,
 • kartę do konta – gdy dokonasz nią płatności za min. 300 złotych zaksięgowanych w okresie rozliczeniowym,
 • wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, których jest ponad 3000,
 • przelewy krajowe przez internet i aplikację mobilną IKO.

PKO Bank Polski gwarantuje dostęp do nowoczesnego serwisu bankowości internetowej iPKO oraz aplikacji mobilnej IKO. Aplikacja poprzez darmowe powiadomienia o manewrach na koncie umożliwia kontrolę konta oraz swoich finansów. Klienci banku, mają możliwość skorzystania z debetu na swoim rachunku osobistym do 1000 zł bez odsetek przez 30 dni. Uruchomienie limitu debetowego jest płatne i wynosi 5 zł w miesiącu. Opłata nalicza się, tylko w miesiącu, kiedy korzystasz z limitu.

PKO Konto za zero może być otwarte dla 2-óch niespokrewnionych ze sobą osób. Pod warunkiem posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych. Współposiadacze konta ponoszą równomierną odpowiedzialność z tytułu umowy i wydawanych dyspozycji. Posiadając Konto za 0 złotych jest możliwość wykupienia 1 z 3 wariantów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i śmierci.
Konto jest idealne dla osób, które chcą mieć pewność rzetelnej obsługi bez zbędnych kosztów.

Załóż konto za 0 zł!

Profil Zaufany w PKO Banku Polskim

Z kontem w PKO Banku Polskim można załatwić sprawy urzędowe online, należy założyć Profil Zaufany, który umożliwi dostęp do serwisów administracji publicznej. Bez wychodzenia z domu i stania w kolejach można złożyć odpowiednie dyspozycje. Przed rozpoczęciem korzystania z Profilu Zaufanego w Banku PKO Bank Polski, należy potwierdzić swoją tożsamość przez serwis internetowy iPKO.

Pożyczka za 0 zł - pierwsza i kolejna - Wonga
Sprawy urzędowe do załatwienia online to m.in:

 • złożenie i sprawdzenie dokumentów rozliczeniowych w ZUS i US,
 • możliwość wnioskowania o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
 • można zgłosić utratę dowodu tożsamości,
 • złożyć wniosk o rejestrację działalności gospodarczej,
 • i wiele innych spraw.

Utworzenie Profilu Zaufanego powiązanego z serwisem iPKO – kroki:

 • na stronie iPKO przechodzi się do zakładki “e-Urząd” i wybiera “Załóż Profil Zaufany”,
 • należy sprawdzić swoje dane i nadać login niezbędny do korzystania z Profilu Zaufanego,
 • kodem z narzędzia autoryzacji potwierdzić wykonywaną operację, a na podany we wniosku adres e-mail otrzymuję się wiadomość o pomyślnym założeniu Profilu Zaufanego.

Z Profilu Zaufanego można korzystać na dowolnej stronie internetowej administracji publicznej. Utworzenie Profil Zaufany automatycznie tworzy też konto w serwisie ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Obywatelskich).

Konto bez Granic

Rachunek płatniczy mogą otworzyć stali jak i nowi klienci Banku PKO. Prowadzenie rachunku jest płatne i wynosi 17,90 zł miesięcznie. W ramach opłaty za konto osobiste otrzymuje się:

 • bezpłatne wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie,
 • darmowe przelewy (przelewy własne, przelewy wewnętrzne, przelewy zewnętrzne oraz na -rachunki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego),
 • dostęp do konta przez serwis internetowy iPKO i aplikację IKO,
 • obsługę i wydanie karty debetowej, z funkcją wielowalutową. Bez przewalutowania, można korzystać z kont walutowych, wypłacać pieniądze z bankomatów oraz płacić w kraju i za granicą, również w internecie,
 • zwykłe polecenie przelewu przez serwis iPKO, aplikacje IKO i w oddziałach banku,
 • zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Załóż Konto bez Granic!

Z Kontem bez Granic nie płaci się za powiadomienia SMS i powiadomienia push w aplikacji IKO. W punktach usługowych i handlowych – oznakowanych symbolem Visa cash, bezpłatnie wypłaci się środki do 300 złotych. Do dyspozycji na konice ma się również debet do 1000 zł na okres 30 dni. Rachunek płatniczy można współdzielić ze współmałżonkiem bądź osobą nie spokrewnioną.

Posiadając Konto bez Granic istnieje możliwość wykupienia 1 z 3 wariantów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i śmierci.

Otwarcie Konta bez Granic przez internet

Rachunek osobisty szybko otworzysz w 3 kolejnych krokach:

 1. Złożyć wniosek o konto przez stronę, w oddziale banku lub aplikację IKO,
 2. Po wysłaniu wniosku, odbieramy maila i czekasz na telefon od kuriera, który dostarcza umowę,
 3. Aktywujesz dostęp do konta poprzez usługę bankowości elektronicznej.

PKO Konto dla Młodych

Ten rachunek osobisty przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat. Osób młodych, które już podejmują pracę dorywczą lub stałą, lecz nie mają tyle dochodu, aby pokryć koszty prowadzenia konta.

Właściciele rachunku Konta dla Młodych za 0 zł korzystają z:

 • zwykłych poleceń przelewu przez serwis iPKO i aplikację IKO,
 • obsługi karty debetowej – po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK,
 • pakietu 5 sms-ów w usłudze powiadomienia SMS,
 • debetu na koncie do 500 zł przez 30 dni,
 • zniżek i promocji,
 • prowadzenia konta,
 • wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
 • usługi autooszczędzania,
 • zwykłych krajowych przelewów przez internet i aplikację mobilną.

Posiadając Konto dla Młodych, będąc studentem lub doktorantem albo zamierzając nim być niedalekiej przyszłości można wnioskować o kredyt studencki. Jedynym warunkiem jest to, by jako student nie można mieć ukończonego 30-go roku życia, a jako doktorant 35-ciu lat.

Załóż Konto dla Młodych!

Karta PKO Ekspres – tylko do kont otwartych do 13.03.2011 roku

Na życzenie klienta jest możliwość otrzymania Karty PKO Ekspres zawierającej wszystkie funkcje karty miejskiej. Opłaty za kartę są standardowe, jak w przypadku zwykłej karty.

Klient ma możliwość otrzymania karty do konta dla osoby, która nie jest właścicielem ani współwłaścicielem rachunku. Wydanie karty dodatkowej jest bezpłatne. Z tym, że są pewne ograniczenia wynikające z faktu posiadania wyłącznie samej karty. Posiadacz karty nie będzie mógł sprawdzić salda konta ani historii rachunku. Z dodatkowej karty można zrezygnować w dowolnym momencie. Przy wykonaniu co najmniej 3 transakcji miesiącu koszty utrzymania karty są zerowe.

Z karty można korzystać zbliżeniowo. W tym celu niezbędna jest naklejka zbliżeniowa wydawana przez VISA. Można ją przykleić na dowolnym przedmiocie np. telefonie. Od firmy MasterCard otrzymujemy brelok, aby dokonywać płatności zbliżeniowych.

Program oszczędnościowy – Autooszczędzanie

Program autooszczędzanie to stałe i systematyczne odkładanie pieniędzy. W zależności od wybranego sposobu kapitał jest odkładany automatycznie. Oszczędności można zasilać jednym z trzech sposobów:

 1. od każdorazowej transakcji kartą odkładanie stałej kwoty np. 5 zł,
 2. po każdorazowej transakcji kartą odkładanie ustalonej wartości od wykonanej płatności – np. 5%,
 3. od każdorazowej transakcji kartą przelew końcówki kwoty zaokrąglonej do pełnych złotych.

Do automatycznego odkładania pieniędzy w programie oszczędnościowym zalicza się kwoty z transakcji kartą do konta i/lub transakcje IKO w ramach usług bankowości elektronicznej i/lub przelewy w tym zlecenia stałe. Środki przekazywane są na wskazane konto.

Użytkownicy Karty Dużej Rodziny

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać z przywileju otwarcia rachunku osobistego na preferencyjnych warunkach. Promocja dotyczy Konta za 0 zł i obowiązuje do 31.08.2020 roku.

PKO Konto za O złotych to:

 • darmowe prowadzenie konta,
 • darmowa karta debetowa.

Ze specjalnych warunków możesz skorzystać, gdy jedno z naszych dzieci posiada dowolne konto osobiste w PKO Banku Polskim; za wyjątkiem Konta Inteligo, Konta Codziennego Adm., Konta Spektrum Adm., Konta Ulubionego Adm. Dla dzieci w wieku 13-18 lat polecamy Konto Pierwsze. Atutem konta jest bezpłatna karta wydana do konta, w przypadku, gdy dziecko posiada Kartę Dużej Rodziny.

Rozwinięcie skrótu Bank PKO to Powszechna Kasa Oszczędnościowa Bank Polski. Założony został w 1919 roku jako spółka będąca od 2004 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest największym Uniwersalnym Bankiem uniwersalnym w Polsce – ma największą sieć oddziałów i bankomatów w Polsce.

Link w tekście jest sponsorowany.