W mBanku trwa 3 edycja promocji Lepiej z eKontem”. Precyzyjniej chodzi o eKonto Standard, z którym można zyskać do 650 zł. Konto w promocji i z zyskiem można otworzyć jeszcze do 31.03.2018 roku. Poniżej informacja o szczegółach poprzedniej promocji na zarobek z eKontem.

mBank

650 zł z eKontem Standard

Pierwsze czynności, które należy wykonać, by wziąć udział w promocji “Lepiej z eKontem”, to:

 1. otworzyć rachunek w mBanku,
 2. zalogować się do aplikacji mobilnej w mBanku, min. raz w miesiącu przez czas trwania promocji,
 3. zasilić konto kwotą min. 1000 zł w każdym miesiącu trwania promocji, może to być przelew z rachunku, który mamy w innym banku,
 4. zrobić zakupy kartą lub BLIKIEM za min 250 zł,  im wyższa kwota płatności, tym większy zwrot w danym miesiącu, nie więcej niż 130 zł w miesiącu.

Jeśli spełnimy powyższe warunki w każdym z 5 miesięcy, będziemy otrzymywać zwrot w wysokości 4%  za transakcje kartą lub BLIK-iem.

eKonto Standard w promocji – sposób otwarcia

eKonto Standard w promocji należy otworzyć przez internet, a następnie potwierdzić umowę u kuriera lub w placówce.

Gdy wybierzemy potwierdzenie umowy u kuriera:

 • w ciągu dwóch dni roboczych kurier się z nami skontaktuje, aby umówić się na dostarczenie umowy. Należy przygotować dowód osobisty podany we wniosku, podpisać umowę i następnie przekazać kurierowi.

Gdy wybierzemy potwierdzenie umowy  w placówce:

 • powinniśmy udać się do wybranej we wniosku placówki. Pokazujemy tam doradcy swój dowód osobisty, a po weryfikacji tożsamości podpisujemy umowę.

Następnie niezależnie od sposobu potwierdzenia umowy:

 • aktywujemy konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym,
 • aktywujemy kartę i nadajemy jej PIN, jeśli została zamówiona do konta dojdzie do Ciebie w ciągu 10 dni.

Pamiętajmy! Jeśli chcemy wziąć udział w promocji z eKontem Standard, musimy posiadać kartę do konta

Otwórz eKonto Standard!

Ile kosztuje eKonto Standard w mBanku?

W eKoncie Standard możemy spodziewać się opłaty 0 zł za:

 • otwarcie i prowadzenie rachunku, poniżej 25 roku życia lub przy wpływie 1000 zł na konto,
 • wypłaty kartą z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. na terenie Polski powyżej 100 zł, gdy kwota jest niższa niż 100 zł – koszt to 1,30 zł,
 • kartę debetową do konta, przy 5 transakcjach w miesiącu,
 • przelewy internetowe w złotówkach.

UWAGA! Wypłata lub wpłata gotówki w placówce mBanku to koszt 9 zł.

Zyskaj z ekontem w promocji – IV edycja – wiosna 2017

W maju 2017 wystartowała kolejna edycja promocji, w luźnym tłumaczeniu poleć swój bank znajomemu. W całkiem nowej odsłonie; gdyż zyskuje polecający i znajomy, któremu polecisz mBank.

Polecanie mBanku

Pewnie nasuwa nam się teraz pytanie. Skąd bank będzie wiedział, że to nasz znajomy otworzył rachunek? Otóż będzie wiedział, jeśli wykonamy kilka prostych kroków. Oto one:

 • jeden z podstawowych to sam musisz mieć konto w mBanku.

Następnie należy:

 • zalogować się do serwisu transakcyjnego,
 • w serwisie transakcyjnym wejść w Pasaż,
 • do 31.08.2017 r dołączyć do edycji 1/2017 PolecamBank,
 • i od teraz można już polecać mBank wszystkim znajomym,
 • gdy znajomy otworzy konto i będzie korzystał z produktów mBanku, czyli w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku wykona 5 transakcji kartą debetową, otrzymujemy premię.

Promocja dla znajomego zdecydowanego na konto

Żeby znajomy mógł skorzystać z promocyjnego cashbacku w mBanku:

 • jako nowy klient banku do 31.05.2017 roku musi złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub plus.

Przy otwarciu ekonta można zyskać jeszcze więcej, aż do 300 zł zwrotu przez 6 miesięcy. Wystarczy, że:

 • jednorazowo na eKonto wpłyną środki pieniężne w kwocie co najmniej 1 000 zł. Nie może to być przelew z innego rachunku Banku, którego jest Posiadaczem lub Współposiadaczem.

Natomiast w każdym z 6 miesięcy:

 • co najmniej raz w miesiącu zaloguje się do aplikacji mobilnej Banku,
 • dokona transakcji kartą lub płatności BLIK na kwotę minimum 250 zł. Premia za transakcje bezgotówkowe to 2% wartości płatności kartą i/lub 2% wartości płatności BLIK od każdej transakcji. Jednak nie jest to więcej niż 50 zł zwrotu w danym miesiącu, gdyż całkowita wartość premii to 300 zł (50 zł x 6 miesięcy). Dlatego, by zyskać maksimum zwrotu (50 zł) w danym miesiącu należy wydać 2 500 zł,
 • wykonane transakcje nie będą anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu w którym je wykonał. Na przykład jeśli płatność kartą była wykonana w maju to do 15 czerwca transakcja nie może zostać anulowana, czyli nie może nastąpić zwrot towaru.

Kiedy znajomy otrzyma premię 50 zł za otwarcie rachunku?

Premia wpłynie na jego konto po spełnieniu kilku warunków:

 • na złożonym wniosku o otwarcie eKonta poda numer identyfikacyjny osoby biorącej udział w programie “PolecamBank”, czyli osoby, która poleciła mu mBank,
 • w okresie 60 dni od daty zawarcia umowy z bankiem wykona 5 transakcji bezgotówkowych, kartą wydaną do konta na dowolną kwotę,
 • wykonane transakcje nie będą anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu w którym je wykonał, tak jak powyżej w warunkach promocji na cashback.

mBank: 150 zł premii za korzystanie za transakcje kartą – kwiecień 2018

Wszyscy, którzy nie zdążyli skorzystać z dostępnych promocji w mBanku, mogą wziąć udział w nowej promocji. Obecnie rozpoczęła się kolejna, czwarta już edycja promocji “Lepiej z eKontem”, lecz z całkiem innymi zasadami. Aby wziąć w niej udział należy zgłosić się do promocji do 2.07.2018 roku.

Nagroda – 150 zł w 4 edycji promocji “Lepiej z eKontem” w mBanku

Nagrodą w promocji jest premia za transakcje kartą promocyjną i/lub transakcje BLIK*. Premia jest wypłacana w postaci zwrotu na rachunek eKonto otwarte w promocji. Łączna wartość możliwej do uzyskania premii to maksymalnie 150 zł w ciągu 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Miesięcznie maksymalnie możesz zyskać 30 zł premii.

* za płatności BLIK-iem, w trwającej akcji można wygrać nagrody pieniężne. Szczegóły w artykule “Druga edycja BLIKomanii z pulą nagród 270 000 zł”.

Kwota zyskanej premii w danym miesiącu kalendarzowym zależy od ilości przeprowadzonych transakcji kartą kredytową, telefonem lub BLIK.

Ilość transakcji w jednym miesiącu kalendarzowym
Wysokość premii
od 5 do 9 transakcji
10 zł premii
od 10 do 14 transakcji
20 zł premii
15 i więcej transakcji
30 zł premii

Warunki uczestnictwa w promocji “Lepiej z eKontem” w mBanku

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku, czyli tacy, którzy nigdy jeszcze nie byli klientami mBanku bądź tacy, którzy od 1.01.2016 roku nie byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub/i oszczędnościowego.

Ponadto, należy w czasie trwania promocji złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto Standard lub Plus w mBanku oraz wniosek o wydanie karty debetowej.

Należy również na składanym wniosku zaakceptować oświadczenia o treści wskazanej w części: “X. Oświadczenia”.

Należy także zawrzeć indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Oznacza to, że nie możemy konta otworzyć razem z drugą osobą.

Zasady przyznawania nagrody

Premię otrzymamy, gdy spełnimy wszystkie warunki:

 • wykonamy odpowiednią ilość transakcji kartą debetową i/lub BLIK, to my sami decydujemy jakiej wysokości premię w danym miesiącu otrzymamy,
 • wykonane transakcje nie będą anulowane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym je wykonałeś,
 • w każdym miesiącu na nasze eKonto w mBanku otwarte w promocji wpłynie przy najmniej 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku banku, którego jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami,
 • co najmniej raz w miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku.