Getin Bank: 5% zwrotu za płatności kartą
3.7 (73.33%) 3 głosów

Kolejny bank wyszedł z wartą uwagi propozycją dla klientów indywidualnych. Tym razem ofertę przygotował Getin Bank. Do potencjalnych klientów bank chce trafić hasłem “by kierowali się prostą zasadą i wybierali tylko zrozumiałe produkty”. Nawiązując do hasła reklamowego wprowadzone zostało Konto Proste Zasady.

Zgarnij 5% zwrotu w wysokości kwoty przy płatności kartą lub Blikiem

Jak zgarnąć 5% zwrotu w Getin Bank?

Aby co miesiąc przez pół roku otrzymywać zwrot w wysokości 5% Twoich wydatków, należy posiadać kartę wydaną przez Getin Bank do Konta Proste Zasady. Czyli, w pierwszej kolejności należy:

  • do 15 kwietnia 2018 roku otworzyć Konto Proste Zasady, przez stronę Getin Bank;
  • korzystać z karty wydanej do rachunku, płacąc za zakupy kartą lub Blikiem;
  • wyrazić zgody marketingowe dla banku;

Otwórz Konto Proste Zasady

W promocji Getin Banku “5% zwrotu na prostych zasadach”,  od każdej transakcji kartą debetową lub blikiem możemy otrzymywać zwrot w wysokości 5% od wydatków, jednak nie otrzymamy więcej niż 30 zł miesięcznie. Przy aktywnym korzystaniu z dostępnej promocji przez 6 miesięcy możemy zyskać do 180 zł.
Nagroda wypłacana jest na konto osobiste w terminie do 15 dnia miesiąca po każdym pełnym miesiącu kalendarzowym w którym klient spełnił warunki promocji i który mieści się w okresie promocji.

WAŻNE! Do promocji “5% zwrotu na prostych zasadach” można przystąpić do 15.04. Promocja trwa od momentu przystąpienia klienta do promocji przez okres kolejnych pełnych 6 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie.

Co zyskujemy z Kontem Proste Zasady?

Otwierając Konto Proste Zasady w Getin Banku oprócz możliwości wzięcia udziału w Promocji “5% zwrotu na prostych zasadach”, mamy:

  • wydanie i obsługę karty debetowej za 0 zł;
  • wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł;
  • prowadzenie konta za 0 zł, przy wykonaniu jednej płatności miesięcznie kartą lub Blikiem;
  • przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej za 0 zł;

Konto Porste Zasady Getin Bank

Getin Bank należy do Getin Noble Bank Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Przyokopowej 33, kod pocztowy 01-208, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000304735 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 1080004850, REGON 141334039.
Getin Bank