Decathlon, Biedronka czy H&M – w którym sklepie chcesz wydać 150 zł? Bank BGŻ BNP Paribas otworzył promocję. Z której możesz skorzystać przy założeniu konta osobistego.

Gratyfikacja! Załóż konto Optymalne i płać kodami za zakupy w wybranym sklepie.

Promocja z bonami 150 zł w Banku BGŻ BNP Paribas

Promocja, którą Państwu przedstawiamy to “Zakupy z kontem”. Może przystąpić do niej każdy, kto do dnia podpisania umowy rachunku osobistego przez ostatnie 24 miesiące nie był posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BGŻ BNP Paribas. Promocja trwa do 30.06.2018 roku, lecz  gdy próg 350 000 wniosków zostanie osiągnięty przed wyznaczonym terminem, zakończy się wcześniej – wraz z ostatnim wnioskiem.

W promocji można zyskać do 150 zł do wybranej osobiście sieci sklepów. Do wyboru mamy: Decathlon, w którym możemy zaopatrzyć się w odzież i sprzęt sportowy. Dodatkowo Biedronka, chyba znana każdemu, gdzie zakupimy głównie produkty spożywcze i higieniczne, czasami są książki, odzież i inne. Trzecim sklepem jest H&M, w którym dostępna jest konfekcja damska, męska i dziecięca.

Nagrody są w sumie 3 o łącznej wartości 150 zł – wydawane w postaci kodów 3 x 50 zł. Każdą z 3 nagród należy zdobyć przez spełnienie określonych warunków. Uczestnik otrzyma nagrodę po spełnieniu wszystkich warunków wynikających z promocji.

Otwórz Konto w Banku BNP Paribas!

Jak zdobyć nagrodę numer 1?

Pierwszą nagrodą jest kod o wartości 50 zł do wybranego sklepu.

 • najpierw należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Następnie zaś zgłosić się do promocji “Zakupy z kontem” wypełniając formularz rejestracyjny,
 • zalogować się do bankowości elektronicznej (Pl@net lub za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile) do dnia 15 lipca 2018 roku,
 • wykonać minimum 1 przelew korzystając z bankowości elektronicznej w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się do bankowości elektronicznej.

Jak zdobyć nagrodę numer 2?

Drugą nagrodą jest kod o wartości 50 zł do wybranego sklepu. Żeby ją otrzymać, trzeba:

 • spełnić warunki wynikające z uzyskania nagrody numer 1,
 • wykonać minimum 1 przelew korzystając z bankowości elektronicznej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł w drugim pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się do bankowości elektronicznej.

Jak zdobyć nagrodę numer 3?

Trzecią nagrodą jest kod o wartości 50 zł do wybranego sklepu. Podobnie jak w przypadku poprzednich stopni, trzeba:

 • spełnić warunki wynikające z uzyskania nagrody numer 2,
 • wykonać minimum 1 przelew korzystając z bankowości elektronicznej w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł w trzecim pełnym miesiącu po miesiącu od pierwszego zalogowania się do bankowości elektronicznej.

BGŻ BNP Paribas

WAŻNE! Podczas rejestracji do promocji “Zakupy z kontem”, wybieramy tylko jednego partnera (Decathlon albo H&M albo Biedronka) gdzie zrealizujemy kody. Każdy kod jest wielokrotnego użytku do czasu wyczerpania całej wartości.

Korzyści Konta Optymalnego

Do głównych korzyści Konta Optymalnego należy 0 zł za:

 • obsługę konta,
 • kartę do rachunku osobistego,
 • wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas, Planet Cash w Polsce oraz w ramach Global Alliance.

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, kod pocztowy 01-211. Zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571 prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;  NIP 526-10-08-546.